Dom

Qingdao Running Machine CO.,LTD profil firmy

profil firmy

Qingdao Running Machine Co., Ltd (dawna Qingdao Yadong Group Co., Ltd) założona w 1976 roku, z siedzibą w Qingdao, o powierzchni 120 000 metrów kwadratowych i zatrudniająca ponad 600 pracowników, jest profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem i produkcją maszyn gumowych .

Z ponad 40-letnim rozwojem staliśmy się wiodącym producentem i eksporterem maszyn gumowych w Chinach.Dzięki systemowi EPR z dużą siłą techniczną, doskonałemu sprzętowi do przetwarzania, precyzyjnemu przyrządowi testującemu i niezawodnej obsłudze posprzedażnej.Wspierane przez ponad 50 inżynierów i setki wykwalifikowanych pracowników, stale ulepszamy obecne produkty i dopasowujemy nowe produkty na miarę.Zgodnie z wymaganiami klientów, obecnie osiągnęliśmy szacowny status nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej, jak stan jednostki, Europa, Rosja, Japonia, Korea, Azja Południowo-Wschodnia i Wschód itp.

Firma obstaje przy teorii prokuratury „Najpierw jakość, najwyższa klienci”, z kierunkiem rozwoju rynku.Nasza firma dostarcza naszym klientom doskonałe produkty i usługi.Witamy w dziurze zabierz z nami.Stwórzmy razem wspaniałe jutro.

Dzięki współpracy z firmami oponiarskimi, firmami produkującymi profile gumowe, firmami kablowymi, firmami zajmującymi się recyklingiem gumy itp. Pojawiły się serie konstrukcji produktów:

Sprzęt do mieszania: mieszalnik wewnętrzny, mieszalnik dyspersyjny, młyn dwuwalcowy, wytłaczarka dwuślimakowa, młyn do arkuszy gumy, rafiner gumy, kruszarka do gumy.

Sprzęt do wytłaczania: Wytłaczarka na zimno z trzpieniem, wytłaczarka na zimno, wytłaczarka na gorąco, bejca do gumy, linia do laminowania gumy trójkątnej, linia produkcyjna maszyny łamacza 0°, linia do wytłaczania z nawijarką do opon elektrycznych, linia do wytłaczania zgrubień sześciokątnych.

Wyposażenie kalendarza: dwie rolki, trzy rolki, cztery rolki maszyny kalandrowe, linia do kalandrowania wykładziny wewnętrznej i folii gumowej.

Sprzęt do cięcia: przecinak do warstw stalowych, przecinak do stali, krajalnica do stali, wiele przecinaków wzdłużnych, przecinak poziomy do tkanin itp.

Maszyna do opon: 2D, 3D, 1 ST Maszyna budowlana, 2 ST Maszyna budowlana, TBR-3D Budynek M/C, TBR-2D Budynek M/C.

Sprzęt chłodzący: bieżnik, ściany boczne i inne części Linia do wytłaczania, linia chłodzenia bieżnika, chłodzenie wsadowe itp.

Sprzęt do wulkanizacji: rotacyjna maszyna do wulkanizacji, wulkanizator płyt, dętka, maszyna do wulkanizacji opon osłonowych, prasa do utwardzania klap, maszyna do formowania próżniowego, maszyna do formowania wtryskowego, maszyny do utwardzania rur itp.

Inne wyposażenie: maszyna do ustawiania opon, przewijarka wykładziny, maszyna do laminowania tkanin.

Ściśle przestrzegamy zasady „aby zaspokoić potrzeby naszych klientów niezawodną jakością pracy, zaawansowaną technologią, zoptymalizowanym rozwiązaniem projektowym i doskonałymi usługami”

Zobacz więcej O nas
nasza firma

URUCHOMIONA MASZYNA „Complete Conveyor Solutions” to wiodący producent zastrzeżonych komponentów i akcesoriów do przenośników masowych, które poprawiają wydajność przepływu materiałów.Założona w 1976 roku firma RUNNING MACHINE wierzy w dbanie o klienta dzięki doskonałej jakości produktów i wyjątkowej obsłudze.Jest to skuteczna i standardowa polityka w RUNNING MACHINE od wielu lat i będzie kontynuowana w przyszłości.Skontaktuj się z naszą firmą transportową, aby uzyskać więcej informacji.

 

Priorytety naszej firmy przenośnikowej Prezes RUNNING MACHINE jest członkiem rodziny w trzecim pokoleniu, który kieruje prywatną firmą.Koncentruje się na rozwijaniu wizji firmy, wypełniając jej misję „Zapewnienie światowemu przemysłowi transportu materiałów wydajnych, bezpiecznych i produktywnych „kompleksowych rozwiązań przenośnikowych”.

 

RUNNING MACHINE to zróżnicowana i innowacyjna firma z trzema głównymi działami, które służą określonym celom branży transportu materiałów.Te innowacyjne produkty i usługi sprzedajemy za pośrednictwem wybranych dystrybutorów, spółek joint venture i przedstawicieli na całym świecie.

Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : BIEGANIE

Ilość pracowników : 300~600

Coroczne wyprzedaże : 1350000-2000000

Rok założenia : 1976

pc Export : 90% - 100%